we can change it all today!
 
rodiklisPortalIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Veikėjų sąrašas (atnaujinta)

Go down 
AutoriusPranešimas
Anna La Aria
laužtinių skliaustų tymo karalienė
Anna La Aria

Pripaišiau: : 586
Amžius : 23
Miestas : čia

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyTr. 12 07, 2011 8:30 pm

~užimti
~rezervuotiLA ARIA
(labai turtinga ir išpuikusi šeima, tačiau kažkodėl visi juos mėgsta)
Ed La Aria (39m.) [[tėvas]] - pasikėlęs ir gana piktas šeimos atstovas, jam visiškai nerūpi vaikų gerovė ir ateitis, domisi tik savo banko reikalais. Yra susituokęs su Dianna, bet jos nemyli ir vedė tik dėl jos pinigų. Turi meilužę Katheriną, su kuria susitinka vos ne kiekvieną dieną ir slapta tikisi kadanors ją vesti. Geriausias draugas Dan, nes tik jis jį supranta.
Dianna La Aria (37m.) [[mama]] - labai graži ir taip pat pasikėlusi asmenybė, kuriai nerūpi vaikai, jai svarbus tik jos tobula figūra ir garbė. Dievina savo vyrą Ed, tiki, kad jis ją myli, slapta galvoja apie dar vieną vaiką, bet bijo susigadinti savo kūną ir nebepatikti vyrui.
Anna La Aria (20m.) - turi neįdentišką brolį dvynį, su kuriuo labai gerai sutaria. Yra įkūrusi savo nuosavus Mados namus, ten jai padeda Christina ir Romann. Kadangi jos tėvai nelabai domisi vaikų, o ypač jos, reikalais, todėl kartais užvartoja narkotikių ir visokio kitokio šlamšto. Draugauja su David, bet nežino ar jausmai abipusiai.
Justin La Aria (20m.) - turi neįdentišką sesę dvynę, su kuria labai gerai sutaria. Jis patinka beveik visoms miesto merginoms, nes yra ir gražus ir protingas, bet myli tik Selena, tačiau ši meilė be atsako.
Olivia La Aria (16m.) - mergaičiukė, kuri beveik niekada nebendrauja su savo seserimi, nebent reikia pinigų, drabužių ar dar ko nors. Yra įsimylėjusi Jimmy, bet niekam to nesako. Labai užsispyrusi ir labai išlepinta savo tėvų. Slaptas jos idealas - Agniette.


BONGUELLE
(taip pat labai turtinga, bei išpuikusi šeima, bet juos ne visi mėgsta)
Dan Bonguelle (40m.) [[tėvas]] - pasikėlęs, bet žino savo ribas. Kartais pasidomi vaikų problemomis ir rūpesčiais, bet niekada jų nesprendžia. Turi du verslus. Dirba policijoje - viršininkas, ir slaptai prekiauja kontrabandinėmis prekėmis. Yra susituokęs su Cornelia, beprotiškai ją myli ir stengiasi suteikti jai viską, ko tik ji užsigeidžia. Geriausias draugas Ed, nes tik jis jį supranta.
Cornelia (41m.) [[mama]] - labai maloni ir linksma moteris, kuri stengiasi pakeisti visuomenės požiūrį į jų šeimą...tačiau jai nelabai sekasi. Labai rūpinasi vaikais, skiria jiems net per daug dėmesio, bet spėja pasirūpinti savimi ir vyru. Yra susituokusi su Dan, taip pat jį myli ir džiaugiasi kai gauna naujų prabangių daiktų, kurių užsiprašė, bet ji nemano, kad tai blogai.
David Bonguelle (21m.) - gražus, linksmas ir paslaptingas vaikinas. Domisi krepšiniu ir muzika. Svajoja įkurti savo muzikos grupę. Puikiai sutaria su Eric, nes domisi tuo pačiu. Draugauja su Anna, kurią nesalygiškai myli.
Mark Bonguelle (17m.) - žmogus, kuris griauna savo šeimos garbę. Ne kartą yra sėdėjęs kalėjime už išprievartavimą ir vogimą. Flirtuoja su visomis miesto merginomis, bet nemyli nei vienos, tačiau jį myli daug merginų, nes gi jis ale bad boy. Gerai sutaria su Romann, bando paversti jį tokiu pačiu, kaip ir jis pats.

SARAFFINI
(vidurinės klasės šeima, turinti daug draugų)
Tom Saraffini (37m.) [[tėvas]] - labai protinga ir rūpestinga šeimos galva. Dirba ligoninėje gydytoju, todėl visas miestas jaučia jam pagarbą. Yra vedęs Christiną, myli, bet nelabai pasitiki, nes ji yra jaunesnė už jį. Turi du vaikus iš pirmos santuokos - Eric ir Selena Ferragamo.
Christina Saraffini (29m.) - iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti šalta ir abejinga, bet tik artimiausi draugai žino tikrą šios moters veidą. Viduje ji linksma ir nuoširdi moteris, kuri myli savo vyrą ir gyvybę, esančią jos pilve, bet nėštumą slepia nuo vyro, nori, kad tai būtų siurprizas. Padeda Annai jos mados namuose.

TAHOMMA
(paslaptinga ir niūri šeima)
Paul Tahomma (41m.) [[tėvas]] - užsidaręs, rimtas vyras. Pats beveik nebendrauja su išoriniu pasauliu, bet stengiasi, kad jo vaikai būtų žinomi ir turėtų kitokią vaikystę, negu turėjo jis. Yra vedęs Camilą, ją myli ir gerbia.
Camila Tahomma (38m.) [[mama]] - paslaptinga, taip pat užsidariusi moteris. Nesidomi kitų gyvenimais, nes kiaurą naktį piešia visokius įdomius piešinius. Yra ištekėjusi už Paul, myli jį, bet įtarinėja dėl neištikimybės.
Lucy Tahomma (16m.) - užsidariusi, pamaldi, paklusni mergaitė. Domisi muzika. Puikiai sutaria su Elizabeth.
Romann Tahomma (20m.) - linksmiausias šeimos narys. Gerai sutaria su Mark, stengiasi nepasiduoti jo prievartai, tapti tokiam pačiam, kaip ir jis. Slapta myli Christiną. Padeda Annai, jos mados namuose.

FERRAGAMO
(vidurinės klasės šeima, bendraujanti ne su visais)
Gabriella (36m.) [[mama]] - skaudžiai išgyvena iširusią santuoką su Tom, nuo skyrybų pradėjo gerti, žaloti savo kūną. Labiausiai myli ir dievina savo vienintelius vaikus - Eric ir Seleną, daro viską, kad tik jie galėtų pasiekti savo svajonių.
Eric Ferragamo (18m.) - nekenčia tėvo ir jo žmonos. Bando daryti viską, kad tik juos išskirtų. Dievina Anną, stengiasi visais būdais ją pagrobti, todėl susidraugavo su Justin, kad galėtų būti arčiau jos.
Selena Ferragamo (17m.) - myli ir mamą ir tėvą, bet nieko nedaro, kad jie vėl būtų kartu, nes žino kad tai praktiškai neįmanoma. Bando suprasti brolio mintis ir idėjas, kad apsaugotų jį, nuo kitų pašaipos ir gėdos. Draugauja su Justin, bet yra įsimylėjusi Mark, tačiau neilgam. Vėliau ji supras, kad jis jos niekada nepamils ir atvers savo jausmus Justin.

BURLESCO
(žemiausios klasės šeima, pinigų prasimananti iš įvairiausių sričių)
Katherina (32m.) [[mama]] - šoka bare, klube ar ten kur papuola. Kai buvo 16-iolikos metų, ją išprievartavo, tada susilaukė dvynukų - Jimmy ir Agniette. Turi begales meilužių, bet labiausiai myli Ed, už kurio svajoja ištekėti.
Jimmy (16m.) - turi seserį dvynę. Platina narkotikus ir kitus svaigalus. Slapta žavisi Lucy, bet niekam, net ir jai pačiai, to neparodo. Vis dar tikisi surasti savo tėvą.
Agniette (16m.) - turi brolį dvynį. Vartoja narkotikus ir visą kitą brūdą. Myli David, dėl kurio viską padarytų, jei jai nemaišytų Anna.

HOOLIKALT
(turtinga ir žinoma šeima, bendraujanti tik su išskirtiniais)

Martin Hoolikalt (36m.) [[tėvas]] - draugiškas ir linksmas. Padeda visiems, visur ir visada, jei tik to reikia. Yra vedęs Patricia, tačiau su ja beveik nesimato, nes jie abu visiškai pasinerę į darbus. Jam priklauso gaisrinė, todėl, vos ne visą laiką praleidžia ten.
Patricia Hoolikalt (32m.) [[mama]] - santūri ir rūpestinga mama. Daug laiko praleidžia savo grožio salone, labai rūpinasi savo ir dukters grožiu. Niekina sūnų dėl jo pomėgių.
Jennifer Hoolikalt (15m.) - domisi mada ir muzika, tai mergina, kuri teikia pirmenybę grožiui ir pinigams, negu meilei ir protui. Dievina mamą dėl jos iškreipto grožio suvokimo, visiškai nebendrauja su broliu.
Adam Hoolikalt (16m.) - domisi medicija, svajoja ateityje tapti gydytoju, gerai sutaria su Tom, tikisi, kad jis priims jį dirbti kartu. Praktiškai nekenčia savo šeimos, nes nei vienas narys jo nesupranta.

MEL PALMITATE
(šeima, pagarsėjusi dėl keistų poelgių)
Luke Mel Palmitate (40m.) [[tėvas]] - bando pritapt prie visų kitų žmonių, bet jam ne kaip sekasi. Ne kartą yra sulaužęs savo žmonai rankas ir kojas, bet be viso šito, ją myli.
Ariana Mel Palmitate (40m.) [[mama]] - nuo gimimo ji yra nevaisinga, todėl visi vaikai įvaikinti, bet jie to nežino ir nesužinos. Niekada. Skaudžiai išgyvena vyro sužalojimus, nes dar dabar kairę ranką blogai valdo.
Jessica Mel Palmitate (17m.) - vyriausia iš visų vaikų. Rūpinasi seserimis ir slapta įtaria, kad jie visi įvaikinti. Simpatizuoja Eric, visais būdais bando jį užkariauti.
Elizabeth Mel Palmitate (15m.) - šeimoje jaučiasi atstumtoji, mažiausiai verta visų meilės ir šilumos. Ne kartą žalojo savo kūną, dėl to gulėjo ligoninėje, išgyveno gilią depresiją. Ji puikiai sutaria su Lucy bei Brad, nes jis jos mokytojas.

Jenny Mel Palmitate (13m.) - išlepusi mergiotė, kadangi jauniausia visoje šeimoje. Jaučiasi ypatinga, nors tikrai tokia nėra. Žino savo vertę ir tikisi išgarsėti. Biologinė Karen ir James dukra, bet to nežino.


OZOKERITE
(pasiturinti šeima, bet vaizduojanti labai prabangią)
Brad Ozokerite (38m.) [[tėvas]] - turbūt geriausias žmogus iš šios šeimos. Nesilanko namuose, nebent ko nors prireikia. Užsiima joga ir meditacija, daug laiko skiria Elizabeth ir Lucy, moko jas tikybos ir panašių dalykų. Yra vedęs Emily, bet kiekvieną dieną jai grasina skyrybomis.
Emily Ozokerite (36m.) [[mama]] - lankosi aukštuomenės vakarėliuose, puikiai sutaria su garsiomis ir gražiomis moterimis, giriasi visiems ir visada, dėl savo neva žymios prigimties. Nemyli savo vyro, nori kuo greičiau išsiskirt, kad galėtų ieškot dar gražesnio ir įžymesnio vyro.
London (18m.) - mergina žinanti savo vertę. Niekada nepuola kitiems po kojom, yra labai išpuikusi, bendrauja tik su aukštesnės klasės žmonėmis, taip pat vertina žmones pagal pinigų kiekį. Neseniai išsiskyrė su Zayn, nes jis jai per žemo lygio. Geriausia draugė - Selena.


BUCKLEY
(skaudžią netektį išgyvenusi šeima, puikiai sutarianti su La Aria šeima)
Rebecca Buckley (24m.) - vyriausioji duktė, būdama 18m. neteko tėvų. Dėl jos pilnametystės, kiti vaikai nebuvo išsiųsti į vaikų namus. Dabar dirba Annos mados namuose modeliu, yra geriausias modelis ir tuo labai džiaugiasi.
Agatha Bluckey (19m.) - labai graži ir draugiška mergina. Padeda seseriai rūpintis kitais vaikais ir labai ja žavisi.
Zayn Buckley (16m.) - draugiškas, gražus ir protingas vaikinas. Kiekvienos merginos svajonė. Neseniai išsiskyrė su London, nes jis jai buvo per žemo lygio. Svajoja užkariauti Seleną, kad atkeršytų ir sukeltų pavydą London.

KOPLER
(žemo lygio šeima, sutarianti su Burlesco)
James (33m.) [[tėvas]] - įsimylėjęs Katheriną, kiekvieną dieną ir naktį svajoja apie ją. Yra vedęs Karen, kuri jam kaip vergė.
Karen (35m.) [[mama]] - beprotiškai myli savo vyrą, nieko nežino apie jo meilužes ir slaptus ketinimus. Paauglystėje pasigimdė vaikelį, bet jį atidavė į vaikų namus, kurį įsivaikino Mel Palmitate šeima. Nei ji, nei dukra nieko apie tai nežino.
Amelia (16m.) - pikta, agresyvi mergina. Ne kartą yra susimušusi su merginom ir vaikinais. Nesigėdija savo prigimties.keisti galima tik kai kurias detales. plačiau, rašot man į pm.
išgalvotų veikėjų nereikia!


Paskutinį kartą redagavo Anna La Aria, Št. 12 10, 2011 9:55 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://louboutin.forumlt.com
das;dj.s
Svečias
Anonymous


Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyKv. 12 08, 2011 9:20 pm

žinau, forumas dar tik įsikūrė, bet nenorit padaryti daugiau veikėjų? nes jeigu norite būti populiarūs, turi būti daugiau narių, o kad būtų daugiau narių, turi būti didesnis veikėjų pasirinkimas:). na, bet jei negalit/nenorit nieko padaryt, tuomet Christina Saraffini pamažinkit biškį metukų. bent jau iki 20, o jei galit ir iki 18/19. aš tuoj užsiregistruosiu, tik galvą išsiplausiu:D, tai manau rezervuot kokiom 15/20 minučių neverta:D. btw, jeigu jums nesigalvoja jokie veikėjai, laisvai galiu prigalvot aš. o jūs jei ką, kokias norėsit detales pakeisit:)))).
Atgal į viršų Go down
lkjsadn
Svečias
Anonymous


Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyKv. 12 08, 2011 9:22 pm

oj bl, tik dabar perskaičiau aprašymą, kad ji būsima mama:|.
Atgal į viršų Go down
Anna La Aria
laužtinių skliaustų tymo karalienė
Anna La Aria

Pripaišiau: : 586
Amžius : 23
Miestas : čia

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyPen. 12 09, 2011 8:23 am

va va, aš ir tep galvoju, kad reikės dar pakurt:D savaitgalį užsiimsiu turbūt. oo dėl tos mamos, tai nvm, pakeist gi galima:D čia tik šiaip, va įdomiau būtų:D

_________________
Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo1_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo7_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo5_250
Atgal į viršų Go down
https://louboutin.forumlt.com
Agatha Buckley

Agatha Buckley

Pripaišiau: : 15
Amžius : 22
Miestas : alytus/čia kažkur

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyPen. 12 09, 2011 10:59 pm

va, šaunuolės, kad primetėt daugiau veikėjų. gal aš užknisu, beet ar galit pakeist Chanelę į kokią Agatha?:D ta prasme, matau, kad pati galiu pasikeist, bet gaal ir sąraše pakeisit?^^^
P.S. tuo pačiu ir užbraukykit:DDDD.
Atgal į viršų Go down
Anna La Aria
laužtinių skliaustų tymo karalienė
Anna La Aria

Pripaišiau: : 586
Amžius : 23
Miestas : čia

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyŠt. 12 10, 2011 12:48 pm

afkorz galima:DD tuoj pakeisiu.

_________________
Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo1_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo7_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo5_250
Atgal į viršų Go down
https://louboutin.forumlt.com
Lucy Tahomma
O man px,aš ir be rango graži
Lucy Tahomma

Pripaišiau: : 71
Amžius : 20
Miestas : Vilnius

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyŠt. 12 10, 2011 9:50 pm

Braukit ;) Lucy Tahomma
Atgal į viršų Go down
Anna La Aria
laužtinių skliaustų tymo karalienė
Anna La Aria

Pripaišiau: : 586
Amžius : 23
Miestas : čia

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptyŠt. 12 10, 2011 9:54 pm

tuoj

_________________
Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo1_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo7_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo5_250
Atgal į viršų Go down
https://louboutin.forumlt.com
Lucy Tahomma
O man px,aš ir be rango graži
Lucy Tahomma

Pripaišiau: : 71
Amžius : 20
Miestas : Vilnius

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptySk. 12 11, 2011 7:32 pm

O gali būti kad kasnors mane būtų įsimylėjas ?
Atgal į viršų Go down
Anna La Aria
laužtinių skliaustų tymo karalienė
Anna La Aria

Pripaišiau: : 586
Amžius : 23
Miestas : čia

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptySk. 12 11, 2011 8:10 pm

dėl visų keitimų ir etc, kreipkis į pm:D
kol nėra tų žmonių, tai galima, visgi dauguma susiję:D

_________________
Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo1_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo7_250Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Tumblr_lvp0cgg0g81qczjlgo5_250
Atgal į viršų Go down
https://louboutin.forumlt.com
Lucy Tahomma
O man px,aš ir be rango graži
Lucy Tahomma

Pripaišiau: : 71
Amžius : 20
Miestas : Vilnius

Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) EmptySk. 12 11, 2011 10:27 pm

ok ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Veikėjų sąrašas (atnaujinta)   Veikėjų sąrašas (atnaujinta) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Veikėjų sąrašas (atnaujinta)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Louboutin :: Forumas :: Suupah Dupaah♥-
Pereiti į: